קרבון קלין טק - ניקוי פיח מהמנוע

אודות קרבון קלין טק

ניקוי פיח מהמנוע עד הבית עם קרבון קלין טק

קרבון קלין טק הינה החברה הגדולה ביותר בישראל כיום לניקוי פיח מהמנוע. לרשותינו ניידות שירות בפריסה ארצית ואנו מגיעים עד בית הלקוח או העסק ומבצעים טיפול לניקוי פיח מהמנוע עם המכונות המתקדמות ביותר בשוק.

בניגוד לאחרים, מי שמבצע את הטיפול אצלנו הוא מכונאי רכב מוסמך שעברת את כל ההכשרות הרלוונטיות מטעם משרד התחבורה והינו רשאי לבצע טיפולים לרכב. לפני שאתם מזמינים טיפול בדקו אם הבעל המקצוע עבר הסמכה לך. המלצתנו לא לתת לכל אחד לגעת ברכבכם שכן עיקר ליבו של הרכב הוא המנוע. לכן תנו רק לבעל מקצוע לבצע את הטיפול שלא תצאו במפח נפש ועם נזקים שיעלו לא מעט עד כדי החלפת המנוע.

הטיפול של קרבון קלינינג הינו טיפול חדשני מסוגו והגיע לישראל לפני כ-6 שנים. הטיפול הינו מוכר ברחבי העולם והוכח כמועיל לניקוי פיח במנוע ולשיפור ביצועי המנוע והחזרתו למיטב. אצלנו תוכלו ליהנות משירות אדיב ומקצועי יחד עם מחירים אטרקטיביים ומותאמים לכל כיס. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שעה ובכל רגע.

מכונות ייעודיות לניקוי פיח מנוע

קרבון קלין טק מצטיידת במיטב הטכנולוגיה לניקוי קרבון מהמנוע. נציגנו עוברים הכשרות מעת לעת על מנת להתעדכן בחידושים בתחום ולהמשיך להיות החברה הטובה והגדולה ביותר בארץ.

טיפול ניקוי פיח מהמנוע (קרבון קלינינג) מתאים לכל סוגי המנועים, קרי דיזל ובנזין וכן לכל סוגי הרכבים וכלים ממנועים הפועלים בעזרת דלק:

  • רכבים פרטיים ומסחריים
  • משאיות וטרקטורים
  • אוטובוסים 
  • כלי צמ"ה
  • אופנועים 
  • סירות וכלי שיט
 

נשמח לתת שירות אדיב

לפני הזמנת הטיפול אנו מציעים לעבור על המאמרים והמידע שנמצא באתר אנו סמוכים כי תקבלו תשובות לכל השאלות. במידה ועדיין ישנה שאלה או שהנכם מעוניינים בהזמנת טיפול לניקוי פיח מנוע עד הבית תוכלו לחייג אלינו ונשמח לבצע את הטיפול ולהעניק גם לכם שירות.

לחברתינו מאות לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ, כך שאם תרצו המלצות על איכות הטיפול והתוצאות נשמח לתת לכם לשמוע זאת מלקוחותינו.

הערכים שלעינינו בכל העת הינם אמינות, מקצועיות ואדיבות. אנו לא מתפשרים על שירות בינוני אלא עושים את כל המאמצים לתת לכם שירות מקצועי ומהלב עד הבית!

5/5 - (29 דירוגים)
דילוג לתוכן