קרבון קלין טק - ניקוי פיח מהמנוע

המלצות ופירגונים

אני הלקוח שלהם כבר בפעם השניה, מאוד מרוצה מאופן הטיפול ומהתוצאה הסופית. גם המחיר של הטיפול היה זול יותר ביחס לחברות אחרות.
Review
רומן זינצ'יק
חיפה
רציתי לומר תודה רבה!! בזכותכם עברתי את הטסט לרכב לאחר שבפעם הראשונה הכשילו אותי עקב זיהום אוויר חריג, חסכתם לי הרבה כאב ראש וכסף לאחר שבמוסך הציעו לי להחליף את הממיר הקטליטי באלפי שקלים.
Review
תמר משה
אשדוד
את האמת בהתחלה הייתי סקפטי לגבי תוצאות הטיפול, אבל אמרתי ננסה בכל זאת. כעת, אני יכול לומר בלב שלם שהרכב לפני ואחרי הטיפול שונה באופן משמעותי! אז תודה רבה לכם אלופים!
Review
אייל מגן
ראשון לציון
האמת שהגעתי במקרה לטיפול דרך מודעה שקפצה לי בפייסבוק אז חיפשתי קצת מידע באינטרנט על ניקוי פיח מהמנוע והגעתי אל קרבון קלין טק. מהטלפון הראשון היה ניכר שמדובר בחברה רצינית ובעלי מקצוע, הזמנתי את הטיפול ומרוצה מאוד.
Review
אבי תורג'מן
בית שמש
קיבלתי המלצה עליכם מחבר לעבודה, מסתבר שהוא לא טעה 🙂 מבטיחה לחזור גם שנה הבאה אולי גם עם רכב חדש עד אז. תודה רבה לכם, אתם מקסימים בעלי תודעת שירות גבוהה, מצרך נדיר היום. שוב תודה!
Review
מעיין בן דוד
תל אביב
לאחר שבשנה שעברה ביצעתי את הטיפול אצל חברה אחרת אך לא הייתי ממש מרוצה מהתוצאה, חיפשתי באינטרנט והגעתי אליכם לאחר שיחה עם הנציג החלטתי לנסות ונוכחתי לדעת שהפעם בחרתי נכון! אז המון תודה לכם, ואגב הקפה היה טעים! חח
Review
נטלי רוזנברג
קיסריה
חיפשתי באינטרנט חברה שמבצעת את הטיפול של ניקוי פיח עד הבית ונכנסתי לאתר, ואכן הגיעו עד אלי לבית והבחור שביצע את הטיפול היה מקצועי מאוד והסביר על כל פעולה ועל יתרונות הטיפול. אז תודה רבה וכנראה שניפגש גם שנה הבאה.
Review
הילה שריקי
קרית מוצקין
5/5 - (35 דירוגים)
דילוג לתוכן