קרבון קלין טק - ניקוי פיח מהמנוע

הרכב לא סוחב בעליות

רכב לא סוחב בעליות זו תופעה מוכרת בעולם הרכב, לא מדובר על משהו חדש. רכב עלול לא לסחוב בעליות בגלל שורה ארוכה של סיבות אותן נפרוט בהמשך המאמר. רגע לפני כן אולי חשוב להגיד את המובן מאליו: הרבה פעמים אנחנו בטוחים כל כך שהרכב שלנו יכול לצלוח כל אתגר עד שאנחנו לא מקדישים מחשבה לאותן פעולות פשוטות שאנחנו חייבים לבצע אחת לפרק זמן מסוים כדי להבטיח שהרכב שלנו יתן לנו את המענה אותו אנחנו מחפשים לאורך זמן.

רכב לא סוחב בעליות, מה הסיבות שיכולות להוביל לכך?

אמנם הרכב שלנו הוא כלי שאנחנו נעזרים בו לעיתים קרובות, אמנם מדובר על מה שעבור רבים מרגיש כמו 'הבית השני', אבל בסופו של יום אנחנו מדברים על מכונה.

כמו שמייבש הכביסה והמדיח לא יעבדו כמו שצריך אלא אם נלך על פי הוראות היצרן, כך גם בכל הנוגע לתחזוקה השוטפת של המכונית שלנו.

אם לא נשקיע מאמץ ומחשבה באחזקה השוטפת של הרכב, בסופו של דבר הוא לא יצליח לסחוב בעליות מוקדם מכפי שהיינו יכולים לצפות.

מה הגורמים שעלולים להוביל לירידה ביכולת של המנוע לסחוב בעליות?

הדבר הראשון שצריך להגיד בהקשר הזה הוא שכאשר הרכב לא סוחב בעליות בדרך כלל מדובר על בעיה שממוקמת במנוע.

זה נכון שלפעמים גלגלים שחוקים עלולים למנוע מהרכב לנסוע בקלות, אבל בדרך כלל מדובר על תקלה שאנחנו נשים אליה לב בתוך זמן קצר, יתרה מזאת, כאשר תנסו לעבור טסט, במידה והגלגלים שלכם שחוקים, מהר מאוד יבקשו מכם להחליף גלגלים. כך שבדרך כלל לא זו הבעיה.

כאשר רכב לא סוחב בעליות בדרך כלל יכולות להיות מגוון בעיות, 2 מהם לפניכם:

בגלל בעיה טכנית הרכב לא מצליח להעביר הילוך

זה לא משנה אם הרכב שלכם הוא אוטומטי או ידני, כדי שהמנוע ייתן לנו את המענה שאנחנו צריכים בכל מקרה לגופו, הוא מורכב מהילוכים, כלומר, משלבים שקובעים מה יהיה הכוח שיפעיל המנוע כדי לגרום לגלגלים לעבוד.

לפעמים, כאשר הרכב לא מצליח לסחוב בעליות הבעיה היא במנגנון ההילוכים. אם זה המקרה, כדאי ללכת למוסך ולהבין בדיוק מה הגורם לבעיה ואיך אפשר להחליף את החלק שבו יש תקלה.

שימו לב כי הרבה פעמים כאשר הרכב לא מצליח לעבור הילוך אתם ממש תשמעו את הרכב מנסה להתניע ולא מצליח, זה יכול להיות רמז לקיומה של הבעיה הזו.

פיח במנוע עלול להוריד את היכולות של המנוע

פיח במנוע הוא מקרה שכיח שהרבה פעמים גורם לירידה ביכולת של המנוע להתניע בקלות. אמנם מדובר על גורם שרבים לא מכירים בתור כזה שמוריד מהאיכות של המנוע, אבל זה לא אומר שהתופעה לא קיימת. למעשה, אם הרכב שלכם לא סוחב בעליות, ככל הנראה זו בדיוק הסיבה.

למה פיח במנוע מוריד את היכולות של המנוע להניע?

המנוע של הרכב בו אנחנו נוהגים כל הזמן שורף דלק כדי לאפשר יצירה של אנרגיה שבסופו של דבר מזיזה את הבוכנות שמזיזות את הגלגלים של הרכב.

פיח הוא תוצר לוואי של השריפה הזו והוא בדרך כלל יוצא באחוזים גבוהים דרך צינור המפלט, האגזוז. לעיתים, שאריות של פיח נותרות על חלקי המנוע השונים ואלו פשוט מכבידים על המנוע ומונעים ממנו לספק את האנרגיה הדרושה להתנעה של הרכב.

הרבה פעמים התופעה תלווה בעודף של זיהום אוויר הנפלט מהרכב, המנוע ידרוש כמות גבוהה יותר של דלק כדי להתניע ועוד.

הרבה פעמים חושבים שמדובר בתקלה שדורשת הגעה למוסך. אבל האמת היא שבאמצעות הזמנת שירות של ניקוי פיח מהמנוע עד הבית קרבון קלין טק, אפשר לפתור את הבעיה בקלות.

קרבון קלין טק, שירות עד הבית בפריסה ארצית

ניקוי פיח מהמנוע עד הבית במחיר החל מ-550 ₪ יגיע עד אליכם אם רק תבקשו. להתייעצות ובירורים נוספים אפשר לדבר איתנו בטלפון או דרך האתר.

5/5 - (14 דירוגים)

בהחלט כן! לרשותינו ניידות שירות הפרוסות ברחבי הארץ לביצוע טיפול לניקוי פיח מהמנוע עד בית הלקוח!

כל שנותר לכם הוא להיכנס לאתר >> להשאיר פרטים או להתקשר למוקד שלנו >> ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומותאמת עבורכם!

שאלה מצוינת! ראשית נאמר שהמחיר עשוי להשתנות בהתאם לכמה פרמטרים כמו: נפח המנוע, כמות הק"מ שהרכב עבר ועוד.

להצעת מחיר אישית ומותאמת השאירו פרטים או התקשרו לאחד מהנציגים שלכם ונשמח לתת לכם שירות אדיב ומקצועי!

תוכן עניינים

קרבון קלינינג חוות דעת

אביעד מאיר
אביעד מאיר
תל אביב
קרא עוד
תודה רבה על טיפול מצוין לניקוי הפיח במנוע. אין ספק שמרגישים שיפור בהאצת הרכב.
נתנאל כהן
נתנאל כהן
גדרה
קרא עוד
היה לי בעיות של ממיר קטליטי חסום ככל הנראה ונדלקה נורה. הגיע נציג וביצע את הטיפול בצורה מקצועית והסביר על כל התהליך בעצם ומה הוא עושה לשיפור המנוע. תודה רבה וישר כח.
אייל משה
אייל משה
סביון
קרא עוד
לאחר סקירה קצרה בקטנה על חברות שמבצעות את הטיפול הגעתי אל קרבון קלין טק, אחרי שיחה טלפונית התרשמתי לטובה וגם המחיר היה מעולה ביחס לאחרים. הטיפול בוצע וניכר שיפור בחוויית הנהיגה.
ליאל מקסימוב
ליאל מקסימוב
חיפה
קרא עוד
הגעתי אליהם בעקבות זה שלא העבירו את הרכב טסט במכון הרישוי ככל הנראה בגלל זיהום אוויר גבוה. לאחר הטיפול הרכב עבר טסט בהצלחה! אז תודה רבה הצלתם אותי וחסכתם לי כמה אלפי ש"ח ממה שביקשו במוסך. תודה!!!
הקודם
הבא

צור קשר

צריכים לבצע ניקוי פיח במנוע?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!
5/5

מידע נוסף וחשוב

דילוג לתוכן