קרבון קלין טק - ניקוי פיח מהמנוע

ניקוי פיח שסתומים

ניקוי פיח שסתומים זה לא עוד טיפול שצריך לעשות לרכב כדי שיעבור טסט, מדובר על כלי שיכול להאריך את החיים של הרכב, מפחית באופן דרמטי את זיהום האוויר שנפלט מהרכב וחוסך לכם עד כ-25% אחוז מכמות הדלק שאתם צורכים ביום, יום.

מה הצורך בביצוע הטיפול לניקוי פיח מהשסתומים?

אנחנו לא שמים לזה לב בכלל, אבל אם תסתכלו לרגע על החיים שלכם, אתם תשימו לב מהר מאוד שאתם נמצאים ברכב שלכם פשוט כל היום.

הרכב הוא המקום בו רבים ירגישו שהוא ממש כמו הבית שלהם, בית על גלגלים. אבל אין שום הסבר שיצליח לחבר בין העובדה שהמכונית היא כלי מרכזי כל כך עבור ישראלים רבים.

ומהצד השני, איך זה יכול להיות שלא מבצעים ברכב את פעולות התחזוקה הבסיסיות ביותר שיבטיחו כי הרכב ימשיך לעבוד כנדרש לאורך זמן.

פיח במנוע הוא מה שאנחנו נמצא בכל הרכבים שנסעו מעל 30 אלף קילומטר ומעלה וזה גם מה ששווה לנקות אותו כדי לקבל תוצאות טובות יותר מהרכב בסופו של דבר. במאמר הבא נדבר על כל זה בהרחבה.

קרבון קלין טק, רשת ההגנה של הרכב שלך משחיקה

קרבון קלין טק ניקוי פיח מהמנוע עד הבית, זו רשת ההגנה של הרכב שלך משחיקה. אנחנו נותנים שירות של ניקוי פיח שסתומים וניקוי פיח מהמנוע בפריסה ארצית.

זה כבר חמש עשרה שנים שאנחנו עוסקים בתחום של מכונאות רכב, מתוכן חמש שנים מתמקצעים בכל הנוגע לתהליכים של ניקוי פיח שסתומים בפרט וניקוי פיח מהמנוע בכלל. לכל שאלה אנחנו זמינים ונשמח להושיט יד.

לפני שנדבר על ניקוי פיח שסתומים, בואו נדבר על התפקיד שלהם בתוך הרכב

אם אתם שייכים לקבוצה של מי שלא מגלים בקיאות מרשימה באופן התפקוד של המנוע ברכב, אז חשוב לציין כי ניקוי פיח ברכב הוא מה שכמובן צריך לעשות אבל יש לו אפילו חשיבות גבוהה יותר כאשר אנחנו מדברים על ניקוי פיח שסתומים.

הסיבה בגינה ניקוי פיח שסתומים הוא עניין עקרוני יותר, נוגעת לכך שהסתומים ממוקמים במנוע כדי לווסת את החום שנפלט כתוצאה מהשריפה של הדלק במנוע.

משום שהרכב של כל אחד מאיתנו נוסע בגלל האנרגיה המופקת משריפת הדלק, הרבה פעמים אנחנו נראה איך הרבה חום מתרכז בתוך המנוע וזה יכול לצאת רק בזכות השסתומים שנמצאים שם כדי להוריד את הטמפרטורה ולשמור על המנוע של הרכב.

כך שכאשר מדובר על ניקוי פיח שסתומים, אנחנו מדברים על מה שהוא לא רק משפר את התפקוד של הרכב, מדובר על פעולה שיכולה ממש להציל חיים בסופו של דבר.

קרבון קלין רלוונטי בכל מקרה

ניקוי פיח במנוע הוא לא רק מאפשר לנו לבצע ניקוי פיח שסתומים, אלא מדובר על פעולה שעוזרת לנו לאפשר לרכב להמשיך לעבוד במקרה בו רכב לא סוחב בעליות, הסיבה בגללה ניקוי פיח למנוע מאפשר לנו לעשות את זה קשורה לאופן בו מצטבר אותו פחם בנקודות אסטרטגיות בתוך המנוע.

הפחם מצטבר משום שהוא תוצר של השריפה של הדלק במנוע. חלקיקים של שמן תופסים בפחם ולמעשה גורמים לו להצטבר על המערכות השונות ברכב.

ניקוי פיח שסתומים מאפשר לנו לנקות את זה בדיוק. משום שאם לא נבצע ניקוי פיח שסתומים, אנחנו עלולים לראות מנוע שפשוט לא מצליח לעבוד כמו שצריך מרוב פיח.

הרכב לא יסחב בעליות, יהיה לו קשה יותר לעבוד אז יעלה הצורך בשימוש בעוד דלק וכן הלאה.

ניקוי פיח שסתומים מחיר

קרבון קלינינג מחיר החל מ-550 ₪ ויכול לעלות כתוצאה מהגודל של המנוע וכמות הזמן בו הרכב היה על הכביש.

ניקוי פיח שסתומים הוא מה שמתבצע אצלכם בבית, כך שאתם לא צריכים להפסיד עבור ניקוי פיח שסתומים יום עבודה או לנסוע מאוד רחוק לשם כך.

ניקוי פיח מהמנוע עד הבית מאפשר לכם, אם נהיה כנים, להזמין ניקוי פיח שסתומים פעם בשנה לרכב שנסע מעל 30 אלף קילומטרים, בלי לתרץ מדוע לא צריך לעשות את זה עכשיו.

ניקוי פיח שסתומים הוא מה שאנחנו ממליצים לבצע פעם בשנה ואנחנו יכולים להבטיח כי הפעולה הפשוטה הזו תחסוך לכם הרבה תקלות בהמשך והרבה כסף שיצא על תיקון שניתן היה למנוע לכתחילה.

אנחנו, קרבון קלין טק, נשמח לבוא אליכם עד הבית, כל שאתם צריכים הוא ליצור קשר בטלפון או דרך האתר.

5/5 - (14 דירוגים)

בהחלט כן! לרשותינו ניידות שירות הפרוסות ברחבי הארץ לביצוע טיפול לניקוי פיח מהמנוע עד בית הלקוח!

כל שנותר לכם הוא להיכנס לאתר >> להשאיר פרטים או להתקשר למוקד שלנו >> ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומותאמת עבורכם!

שאלה מצוינת! ראשית נאמר שהמחיר עשוי להשתנות בהתאם לכמה פרמטרים כמו: נפח המנוע, כמות הק"מ שהרכב עבר ועוד.

להצעת מחיר אישית ומותאמת השאירו פרטים או התקשרו לאחד מהנציגים שלכם ונשמח לתת לכם שירות אדיב ומקצועי!

תוכן עניינים

קרבון קלינינג חוות דעת

אביעד מאיר
אביעד מאיר
תל אביב
קרא עוד
תודה רבה על טיפול מצוין לניקוי הפיח במנוע. אין ספק שמרגישים שיפור בהאצת הרכב.
נתנאל כהן
נתנאל כהן
גדרה
קרא עוד
היה לי בעיות של ממיר קטליטי חסום ככל הנראה ונדלקה נורה. הגיע נציג וביצע את הטיפול בצורה מקצועית והסביר על כל התהליך בעצם ומה הוא עושה לשיפור המנוע. תודה רבה וישר כח.
אייל משה
אייל משה
סביון
קרא עוד
לאחר סקירה קצרה בקטנה על חברות שמבצעות את הטיפול הגעתי אל קרבון קלין טק, אחרי שיחה טלפונית התרשמתי לטובה וגם המחיר היה מעולה ביחס לאחרים. הטיפול בוצע וניכר שיפור בחוויית הנהיגה.
ליאל מקסימוב
ליאל מקסימוב
חיפה
קרא עוד
הגעתי אליהם בעקבות זה שלא העבירו את הרכב טסט במכון הרישוי ככל הנראה בגלל זיהום אוויר גבוה. לאחר הטיפול הרכב עבר טסט בהצלחה! אז תודה רבה הצלתם אותי וחסכתם לי כמה אלפי ש"ח ממה שביקשו במוסך. תודה!!!
הקודם
הבא

צור קשר

צריכים לבצע ניקוי פיח במנוע?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!
5/5

מידע נוסף וחשוב

דילוג לתוכן