קרבון קלין טק - ניקוי פיח מהמנוע

קרבון קלינינג – מה זה אומר?

טיפול קרבון קלינינג הוא התרגום לאנגלית של ניקוי פיח מנוע. מדוע מדובר על טיפול חשוב כל כך ומה המחירים של הטיפול הזה? את התשובות אנחנו נפרוט במאמר הבא.

הרכב שלנו צריך לא מעט תשומת לב על מנת שנוכל להיות בטוחים שהוא באמת ייתן לנו את המענה שאנחנו צריכים ממנו לאורך זמן. בכל פעם מחדש אנחנו מופתעים כיצד מי שעל פניו משקיעים ברכב שלהם ומנקים אותו חדשות לבקרים, שוכחים שבסופו של יום מדובר על מכונה שצריך לדעת איך מתחזקים.

מה הוא טיפול קרבון קלינינג ומדוע מדובר על טיפול חשוב?

המנוע שלנו לא נשאר לאורך הזמן בדיוק כמו שהיה ביום שיצא מהמפעל. אנחנו לא צריכים להיות מכונאי רכב בעלי ניסיון כדי להבין שלאורך הזמן חלים חוקי השחיקה על הרכב שלנו.

כך שעם הזמן אנחנו צריכים לבצע שורה של פעולות שהתפקיד שלהן הוא לדאוג לכך שהמנוע 'יחזור לעצמו' בכל פעם מחדש. קרבון קלינינג, ניקוי פיח מנוע זו אחת הפעולות הללו.

לאורך הזמן, משום שתפקידו של המנוע הוא לשרוף דלק וליצור אנרגיה שתאפשר לבוכנות להניע את כלי הרכב שלנו, המנוע צובר חלקים של תוצר הלוואי של אותה שריפה.

כמובן, מדובר על פיח שפשוט מצטבר על החלקים השונים של המנוע ומקשה עליו לעבוד כנדרש.

את האופן בו אנחנו נראה את הירידה בתפוקה של המנוע אנחנו נפרוט בעוד כמה רגעים, אבל הנקודה שכן צריך לזכור כעת היא, שהתפקיד שלנו הוא למעשה לנקות את שאריות הפיח הללו מהמנוע ולאפשר לו להמשיך ולעבוד כנדרש וכך לשמור על המנוע לאורך הזמן.

איך נראה את הירידה בתפקוד של המנוע עם הזמן?

כאשר פיח מצטבר על גבי החלקים השונים של המנוע אנחנו ממש נרגיש שהרכב לא סוחב בעליות.

מידת זיהום האוויר שתיפלט מהרכב תהיה גבוהה באופן משמעותי, עד כדי כך שיש מי שעלולים לא לעבור טסט במידה ולא יקראו עבור ניקוי פיח מהמנוע.

נראה בין היתר עליה דרמטית בכמות הדלק אותה הרכב יצרוך כדי לאפשר את התנועה של הרכב.

התופעה הזו היא מובנת מאליה, הרי אם המנוע צובר פיח ומתקשה במתן אנרגיה לרכב, התופעה הנלווית תהיה צריכה של דלק בשיעור גבוה יותר כדי לחפות על הפער.

איך מבצעים ניקוי פיח במנוע וכמה זה עולה?

קרבון קלינינג מתרחש בבית של הלקוח, ניקוי פיח במנוע עד הבית. חשוב להדגיש כאן כי את העבודה צריך לבצע מכונאי רכב מקצועי שמגיע את המכשור המתאים לביצוע העבודה.

אל תתפתו להאמין למי שינסו למכור לכם מיני תכשירים לרכב שתפקידם לנקות את המנוע, מדובר על תופעה שאין בה ממש ועל תכשירים שלא יתנו לכם את המענה שאתם מחפשים.

יתרה מכך, לעיתים הניסיון לנקות את המנוע באמצעות תכשיר מיוחד עושה נזק רב יותר, שכן נדמה כאילו מדובר על מה שיכול להועיל כאשר בפועל מדובר על מה שלא מועיל בדבר.

כך שנדמה כאילו משהו נעשה אבל הרכב רק הולך ונשחק.

המחיר עבור קרבון קלינינג, ניקוי פיח במנוע עד הבית החל מ-550 ₪. ישנם מקרים בהם אנחנו נראה עליה מהמחיר הזה. בדרך כלל כאשר מדובר על מנוע גדול וכאשר מדובר על רכב שנסע פרק זמן ארוך בלי לעבור תהליך של ניקוי פיח מנוע.

חשוב לנו לתת לכם שירות מעולה

העבודה שלנו היא לאפשר לכם לקבל שירות מקצועי וטוב לאורך כל הדרך. קרבון קלין טק זו חברה שמתמחה במתן שירות מקצועי ומיומן על ידי מכונאי רכב מקצועיים.

אנחנו נעזרים במכשור מתקדם ושמחים להציע מענה בפריסה ארצית.

אם אתם רוצים לבצע קרבון קלינינג לרכב שלכם, אנחנו מאמינים שהגעתם למקום הנכון.

אנחנו זמינים לכל שאלה ולכל תיאום טיפול, דרך אתר האינטרנט וכמובן דרך מספק הטלפון.

5/5 - (19 דירוגים)

בהחלט כן! לרשותינו ניידות שירות הפרוסות ברחבי הארץ לביצוע טיפול לניקוי פיח מהמנוע עד בית הלקוח!

כל שנותר לכם הוא להיכנס לאתר >> להשאיר פרטים או להתקשר למוקד שלנו >> ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומותאמת עבורכם!

שאלה מצוינת! ראשית נאמר שהמחיר עשוי להשתנות בהתאם לכמה פרמטרים כמו: נפח המנוע, כמות הק"מ שהרכב עבר ועוד.

להצעת מחיר אישית ומותאמת השאירו פרטים או התקשרו לאחד מהנציגים שלכם ונשמח לתת לכם שירות אדיב ומקצועי!

תוכן עניינים

קרבון קלינינג חוות דעת

אביעד מאיר
אביעד מאיר
תל אביב
קרא עוד
תודה רבה על טיפול מצוין לניקוי הפיח במנוע. אין ספק שמרגישים שיפור בהאצת הרכב.
נתנאל כהן
נתנאל כהן
גדרה
קרא עוד
היה לי בעיות של ממיר קטליטי חסום ככל הנראה ונדלקה נורה. הגיע נציג וביצע את הטיפול בצורה מקצועית והסביר על כל התהליך בעצם ומה הוא עושה לשיפור המנוע. תודה רבה וישר כח.
אייל משה
אייל משה
סביון
קרא עוד
לאחר סקירה קצרה בקטנה על חברות שמבצעות את הטיפול הגעתי אל קרבון קלין טק, אחרי שיחה טלפונית התרשמתי לטובה וגם המחיר היה מעולה ביחס לאחרים. הטיפול בוצע וניכר שיפור בחוויית הנהיגה.
ליאל מקסימוב
ליאל מקסימוב
חיפה
קרא עוד
הגעתי אליהם בעקבות זה שלא העבירו את הרכב טסט במכון הרישוי ככל הנראה בגלל זיהום אוויר גבוה. לאחר הטיפול הרכב עבר טסט בהצלחה! אז תודה רבה הצלתם אותי וחסכתם לי כמה אלפי ש"ח ממה שביקשו במוסך. תודה!!!
הקודם
הבא

צור קשר

צריכים לבצע ניקוי פיח במנוע?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!
5/5

מידע נוסף וחשוב

דילוג לתוכן